Nicole en haar kleine meid
Ze woont hier nu 7 jaar en het heeft wel even geduurd voordat ze de woning op haar naam kon schrijven. Het was een roerige periode, waarin ze het vertrouwen van de gemeente en de woningbouwvereniging na verloop van tijd gekregen heeft. Nu woont ze er met haar dochtertje, die binnenkort 2 jaar wordt.
Leuke speelplekken in de buurt
Haar kleine meid heeft nog niet de leeftijd om naar een speeltuin in te gaan. Straks wel en dan zou het leuk zijn als er leuke speelplekken in de buurt zijn. Haar buurvrouw een paar huizen verderop heeft een kind van 6 jaar oud. Samen willen ze graag meedenken over speelruimte voor kinderen in de Muntenbuurt.
Vriendelijk met elkaar omgaan
Nicole zou graag zien dat er meer verbinding in de buurt ontstaat, dat mensen elkaar ontmoeten en vriendelijk met elkaar omgaan. Ze wil zich daar graag voor inzetten. Wie doet er met haar mee?