Petra's eerste dag als gastvrouw

Petra zwaait vrolijk naar me. Ze heeft haar eerste dag als gastvrouw op het buurtplein. Ze is vandaag ingewerkt en wil hier graag over vertellen.

Het begon allemaal de dag nadat ze te horen kreeg dat ze arbeidsongeschikt was bevonden, en de buurtverbinders van het buurtplein en het Muntpunt voor de deur stonden.

Dat gunde ze de buren van Kronenburg ook

Ze werd uitgenodigd voor een bakje soep. Het kwam ter sprake dat ze vrijwilligerswerk zocht. Petra had niet eerder van het buurtplein gehoord. Toen ze de eerste keer binnenstapte, voelde ze zich zo welkom. Ze bedacht dat ze dat de buren op Kronenburg ook gunde, maar niet iedereen bleek zo makkelijk de flat uit te komen.

Een pilot samen met haar buurvrouw

Nu is ze gestart met een pilot, waarmee ze samen met een buurvrouw alle bewoners langsgaat van de Kronenburg. Het idee is om beneden met koffie en thee te gaan staan om elkaar te ontmoeten. Zou dit niet een leuk idee zijn voor iedere flat in de Muntenbuurt?