Een nieuwe woning vinden op de Woonbeurs

Bent u op zoek naar een nieuw thuis en wilt u meer weten over de huidige en toekomstige bouwprojecten in Nieuwegein? Heeft u toevallig een kamer over en wilt u deze verhuren? Bezoek dan de Woonbeurs op woensdagavond 5 november en laat u informeren over nieuwbouwprojecten, Platform Woonzoekers en initiatieven rondom hospitaverhuur.

Waar en wanneer?

  • Woensdag 5 november 2025
  • 19.00 tot 20.30 uur
  • Stadshuis Nieuwegein (Stadsplein 1), op de 4e verdieping

Nieuwbouwplannen en Platform Woonzoekers

Tijdens de Nieuwegeinse Woonbeurs komt u meer te weten over actuele woningbouwprojecten. U ontdekt meer over de nieuwbouwplannen in onder andere Blokhoeve, Hoogzandveld, Rijnhuizen en City. Verder kunt u in gesprek met projectontwikkelaars en het aanbod van nieuwbouw huur- en koopwoningen in Nieuwegein bekijken. De woningcorporaties vertellen over de beschikbare sociale huurwoningen. Tot slot is Platform Woonzoekers aanwezig die woningzoekenden verenigt en hun stem meer wil laten horen bij besluitvorming.

Hospitaverhuur en woonadviseurs

Of heeft u een kamer over en wil je deze graag verhuren? Ook daar kunt u meer informatie over krijgen van de hospitaverhuur organisaties Kamers met Aandacht en Onder de Pannen. Er is ook een Duurzaamheidsloket, waar u advies kunt krijgen over het isoleren, vergroenen en verder verduurzamen van je woning (met subsidies). Ook de woonadviseurs zijn aanwezig. Zij kunnen vragen beantwoorden over langer zelfstandig wonen, woningaanpassingen en andere woonoplossingen. Wilt u meer weten over passend wonen en mogelijkheden voor 55+'ers in de sociale huur in Nieuwegein? De woningcorporaties vertellen u hier graag meer over.

Aanmelden niet nodig

De gemeente organiseert de woonbeurs samen met De Keizer Makelaarsgroep. Alle belangrijke organisaties die bezig zijn met wonen in Nieuwegein zijn erbij. Vooraf aanmelden is niet nodig.