Nachtafsluitingen N210 tussen Nieuwegein en IJsselstein door werkzaamheden
Van maandag 1 juni 20.00 uur tot vrijdag 5 juni 5.00 uur is de N210 (ter hoogte van het viaduct over de A2) tussen Nieuwegein en IJsselstein in de avond en nacht in één richting afgesloten. De afsluitingen gelden dagelijks van 20.00 uur tot 05.00 uur. Verkeer wordt omgeleid.
Over de werkzaamheden
Tijdens de werkzaamheden wordt onderhoud uitgevoerd aan het viaduct over de A2, in opdracht van Rijkswaterstaat.
Op 1 en 2 juni worden asfalt- en markeringswerkzaamheden uitgevoerd. In de nacht van 1 juni is de N210 richting IJsselstein afgesloten en in de nacht van 2 juni richting Nieuwegein. Op 3 en 4 juni werken we aan de voegovergangen. In de nacht van 3 juni is de N210 richting IJsselstein afgesloten en in de nacht van 4 juni richting Nieuwegein.
Omleidingen
Tijdens de afsluiting richting Nieuwegein wordt verkeer omgeleid via de A2 en de afrit Nieuwegein-Zuid (10). Verkeer kan daar keren en vervolgens de afrit Nieuwegein (9) nemen.
Tijdens de afsluiting richting IJsselstein wordt verkeer omgeleid via de A2, verkeer kan keren bij de afrit Utrecht-Langerak (8) en vervolgens de afrit Nieuwegein (9) nemen.
Fietsers en hulpdiensten
Het fietspad blijft tijdens de werkzaamheden beschikbaar, nood- en hulpdiensten hebben bij spoed doorgang over het fietspad.
Meer informatie
Kijk voor meer informatie op provincie-utrecht.nl(Verwijst naar een externe website).