5,5 miljoen voor Centrale As
Voor de Centrale As wordt in 3 jaar ruim 5,5 miljoen subsidie toegekend vanuit de landelijke Specifieke Uitkering (SPUK) Kansrijke Wijken van het ministerie van BZK. Dit geld is bestemd voor het bestrijden en voorkomen van armoede, het veilig en gezond opgroeien van kinderen en het verbeteren van de leefomgeving in de wijken.
Maximaal bedrag
Programmamanager Anne Derksen: “Dit is het maximale bedrag van de subsidie dat we voor het programma hebben aangevraagd. We zijn dan ook erg blij dat het volledige bedrag is toegekend, zodat we onze ambities tot uitvoer kunnen brengen. Hierdoor kunnen wij de centrale wijken de impuls geven die er nodig is om ervoor te zorgen dat inwoners dezelfde kansen hebben als de rest van de stad. We kunnen op deze manier bijvoorbeeld het lokale werkteam de wijk in laten gaan, samen met het basisonderwijs in Nieuwegein een verrijkte schooldag ontwikkelen en samen met de partners de toegang tot de voorschoolse educatie versterken. Kortom we kunnen nu werken aan een concreet uitvoeringsplan voor het programma.”
Meer informatie
Heeft u een vraag over dit programma? Dan kunt u die stellen aan Anne Derksen (projectmanager) via leefbarewijken@nieuwegein.nl(Verwijst naar een e-mailadres).